Pub Szczecin

Parasole reklamowe – dlaczego warto ozdobić je naklejką epoksydową?

Parasole reklamowe

Parasole reklamowe

Parasol to niezwykle oryginalny gadżet reklamowy, który z pewnością pozytywnie zaskoczy każdego klienta. To nietypowy podarunek stanowiący doskonałą alternatywę dla popularnych długopisów, notesów czy kalendarzy. Tego typu prezent wręczyć możemy na przykład stałym klientom z okazji przedłużenia współpracy czy potraktować w roli nagrody na mini konkursie zorganizowanym na wydarzeniu branżowym takim, jak konferencja czy targi. Aby taki gadżet był skuteczny, warto umieścić na nim wysokiej jakości nadruk reklamowy. Jednym z nich jest naklejka epoksydowa. Jakie są jej cechy charakterystyczne? Garść przydatnych informacji na ten temat – w poniższym artykule.Wspomniana technika znakowania stosowana między innymi w przypadku gadżetów takich, jak parasole reklamowe nie należy do skomplikowanych. Pierwszym etapem jest tutaj zaprojektowanie, wydrukowanie oraz staranne przycięcie folii z logo marki czy jej sloganem reklamowym. Przygotowany w ten sposób materiał jest następnie aplikowany na gadżet i pokrywany żywicą epoksydową. W efekcie, na powierzchni produktu tworzy się przezroczysta, wypukła powierzchnia, która tworzy efekt trójwymiarowości znaku nałożonego na folię.

Naklejki epoksydowe doskonale sprawdzą się w przypadku problematycznych powierzchni takich, jak chociażby parasole reklamowe. Żywica tworząca na powierzchni produktu charakterystyczną kroplę jest odporna na działanie wody oraz niezwykle trwała. Sprawia to, że taki gadżet posłuży naszemu klientowi przez długi czas, nawet mimo codziennego, intensywnego użytkowania. Zastosowanie naklejki pozwala na naniesienie na przedmiot nadruku o dowolnym kolorze. Godnym rozważnie rozwiązaniem jest stworzenie aplikacji w barwach charakterystycznych dla naszej marki.

parasole reklamowe to nie jedyne gadżety, w przypadku których zastosowanie znajduje naklejka epoksydowa. Technikę tę wykorzystać można także w przypadku przypinek, breloków, samodzielnych naklejek czy pendrive’ów. Jest to metoda stosunkowo niedroga, lecz gwarantująca najwyższą jakość reklamowego upominku.

Tagi: , ,

© 2016 - 2022 Pub Szczecin