Pub Szczecin

Gadżety firmowe – zwiększ dzięki nim zadowolenie swoich klientów

Gadżety firmowe

Gadżety firmowe

Brakuje Ci już pomysłów na to jak rozkręcić swój mały biznes? Nie masz zielonego pojęcia w jaki sposób zachęcić klientów do korzystania z Twoich usług, a nie możesz bardziej schodzić już  z ceny? Niezależnie od tego jaki rodzaj działalności gospodarczej prowadzisz to z pewnością dobrze sprawdzi się pomysł w postaci rozdawania firmowych gadżetów. Nie muszą być to od razu nie wiadomo jak cenne rzeczy. Nieprawdą jest bowiem to, że taki gadżet musi kosztować ogromne pieniądze i pozwolić sobie na to mogą tylko wielkie firmy. Wręcz przeciwnie, to nie musi kosztować dużo. Liczy się nasz pomysł, czyli to na ile taki gadżet będzie funkcjonalny, dobry jakościowo i oczywiście łatwy. Zacznij więc planować nową kampanię reklamową nawet już dziś.Musisz mieć świadomość tego, że ludzie naprawdę są już mocno znudzeni ciągłym dostawaniem różnego rodzaju długopisów, breloczków i tego typu drobnych przedmiotów. To oczywiście bardzo fajne gadżety firmowe, które jednak mogą sobie leżeć na przykład w siedzibie firmy i być dostępne dla każdego za darmo. Jeśli zależy Ci na dobrym wizerunku to musisz zdecydować się na coś bardziej ambitnego. Przedmioty, które jednocześnie pozwolą Ci postawić wysoko poprzeczkę. Klient będzie musiał „powalczyć” o otrzymanie takiego gadżetu i w efekcie może kupić u nas dużo więcej.

Gadżety firmowe to na przykład różnego rodzaju kubki z uchem. Kubek powinien być ładny, wykonany z wysokiej jakości materiału i może posiadać różnego rodzaju dodatki, jak chociażby sitko do herbaty czy dołączoną łyżeczkę wraz ze specjalnym uchwytem. Taki bardziej wartościowy gadżet z powodzeniem może być dawany na zasadzie takiej, że klient musi wydać w Twojej firmie określoną kwotę i wtedy prezent dostanie.

Możesz pójść nawet jeszcze dalej i wybrać Gadżety firmowe, które będą świetną nagrodą w Twoim konkursie. Dobrze przygotowany konkurs naprawdę jest w stanie napędzić sprzedaż w firmie. Jeśli nie masz doświadczenia w przygotowaniu takich kampanii promocyjnych to zawsze może zwrócić się o pomoc do fachowców, czyli na przykład agencji reklamowej.

Tagi: , , ,

© 2016 - 2019 Pub Szczecin